Muzikos prekių parduotuvė „Thelonious“

Thelonius Monk - Mūsų parduotuvės globėjas
Thelonious:
Darbo laikas:


Join NoBusiness on facebook
NoBusiness Records

Volkov Trio ir Leonidas Fiodorovas

Ekscentriškieji rusų atlikėjai publiką priverčia rėkti ir dūsauti.

Ramūnas Zilnys / „LIETUVOS RYTAS“ 2004 m. spalio 22 d. Nr.246

Neskuba nuleisti rankų

Vilniuje esančios kompaktinių plokštelių parduotuvės „Thelonious“ savininkui Valerijui Anosovui ramaus požiūrio į nesėkmes galėtų pavydėti ne vienas verslininkas.

Rusiško roko, džiazo ir avangardinės muzikos koncertus Lietuvoje rengiantis vyriškis į mūsų šalį jau pakvietė grupes „Aukcyon“ ir „Sax-Mafia“, kitos garsios grupės „Zvuki Mu“ lyderį Piotrą Mamonovą. Visi šie koncertai buvo nuostolingi, tačiau melomanas nenukabina nosies.

„Kiekvieno koncerto nuostoliai buvo vis mažesni. Tokia muzika besidominčių žmonių daugėja. Bet aš juk tai darau ne dėl pinigų“, - paaiškino V.Anosovas.

Dabar jo rūpestis - šį penktadienį Profsąjungų rūmuose esančiame klube „Mulen Ružas“ rengiamas koncertas, kuriame dalyvaus keletas įdomių rusų atlikėjų, džiazas, rokas ir alternatyvioji žydų muzika susipins daugiau nei 3 valandas truksiančioje įspūdingoje fiestoje.

Solistas ir trio - drauge

Šiais metais Vilniuje viešėjusios grupės „Aukcyon“ lyderis Leonidas Fiodorovas į sceną pakils su „naujojo džiazo“ grupe iš SanktPetęrburgo „Volkov Trio“. Šioje grupėje groja kontrabosininkas Vladimiras Volkovas, gitaristas Slava Kurašovas ir būgnininkas Denisas Sladkevičius. Su visa plejada Rusijos ir užsienio džiazo žvaigždžių grojęs trio 1999 metais pradėjo bendradarbiauti su dažnai vienu „trenkčiausių“ Rusijos roko kūrėjų vadinamu L.Fiodorovu. „Volkov Trio“ nariai padėjo dainininkui įrašyti kritikų garbinamą albumą „Zimy ne budet“.

„Kai jų klausaisi, atrodo, kad scenoje matai ir Robertą Plantą, ir Stingą, ir Davidą Byrne'ą, ir dar daug roko žvaigždžių. Žmonės ploja, šoka, rėkia ir dūsauja“, - taip prieš kelerius metus įvykusį bendrą L.Fiodorovo bei „Volkov Trio“ koncertą apibūdino vienas rusų recenzentas.

Vilniuje džiazo grupė pirmiausia gros savo programą, o po to prie jos prisidės L.Fiodorovas.

Sakoma, kad bendri šių atlikėjų pasirodymai kiek primena garsiojo amerikiečių dainininko Tomo Vaitso koncertus.

Izraelio scenos pažibos - „Kruzenštern i Parochod“

Kitoje koncerto dalyje pasirodys grupė iš Izraelio „Kruzenštern i Parochod“

„Volkov Trio“, L.Fiodorovo ir „Kruzenštern i Parochod“ koncertas. Spalio 22 d. 19 val. Vilnius, klubas „Mulen Ružas“.